Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola

Grundschule Agendorf

Tanáraink

 

 

Kükedi Józsefné (Mariann néni)

igazgató

tanító, informatika tanár

Végzettség: népművelés és informatka műveltségi terület

 

 

Gyarmati Zoltán (Zoli bácsi)

igazgatóhelyettes

tanító, tanár 8. osztály osztályfőnöke

Végzettség: testnevelés műveltségi terület, testnevelő tanár

 

Domonkosné Szemerédy Zsuzsanna (Zsuzsa néni)

alsós munkaközösség - vezető 

tanító, 1. osztály osztályfőnöke

Végzettség:  testnevelés és természetismeret műveltségterület

 

 

Pintér Szilvia (Szilvi néni) 

tanító, 2. osztály osztályfőnöke

Végzettség: vizuális nevelés műveltségi terület

 

 

Lang Rolandné (Zsuzsa néni)

tanító, 3. osztály osztályfőnöke

Végzettség: könyvtár szakkollégiumi képzés

 

 

 

Kozmáné Détári Krisztina ( Kriszta néni)

tanító, 4. osztály osztályfőnöke

Végzettsége: vizuális nevelés műveltségterület

 

 

Szemző Eszter ( Eszter néni)

tanár, 5. osztály osztályfőnöke, 4-5. osztály napközis nevelője

Végzettsége: történelem - könyvtár szakos tanár

 

 

 

 

 

 

 

 

Jandó Hajnalka ( Hajni néni)

tanító, 6. osztály osztályfőnöke

Végzettsége: német nyelv műveltségterület

 

 

 

 

 

Nemes Kitti ( Kitti néni)

tanár, 7. osztály osztályfőnöke

Végzettsége: német nyelv tanár

 

 

Márk Rita

matematika és angol tanár

 

Horváth Hajnalka ( Hajni néni)

tanár

Végzettsége: magyar nyelv és irodalom tanár

 

Rikker Zsófia ( Zsófi néni)

tanár

Végzettsége: biológia és földrajz tanár

 

 

Gáspár Brigitta ( Brigi néni)

tanár

Végzettsége: angol nyelv tanár

 

 

 

 

 

 

 

Rétfalviné Süle Nóra ( Nóra néni)

tanár

Végzettsége: ének - zene tanár
 

 

 

 

Kunczi Bernadett ( Betti néni)

fejlesztő pedagógus

Végzettsége: gyógypedagógus

 

 

 

Rozmán Zoltán (Zoli bácsi)

tanár

Végzettség: rajz és vizuális kultúra

 

 

 

Makk Szabolcs (Szabolcs bácsi)

napközis nevelő - 1. osztály

Végzettség: pedagógia szakos mestertanár

 

 

Ferstl - Mikos Dorina (Dorina néni)

pedagógiai asszisztens

 

 

 

 

 

 

Csoltói József (Józsi bácsi)

néptánc

Baloghné Fülöp Márta (Márta néni)

napközis nevelő - 3. osztály

 

 

Trombitásné Láng Gabriella (Gabi néni)

napközis nevelő - 2. osztály

 

 

Vörös Diána (Dia néni)

óraadó tanár - fizika